A titánoknak sem sikerült áttörni védelmünkön

Fotó: Nyugat.hu/Vágvölgyi Bálint

15:0-ra nyertünk a Budapest Titans ellen, így a legjobb négy közé jutottunk.

Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, már az első drive-ban TD-t szereznünk Hasznos Sebastian futása révén. Az extra pontot sajnos nem sikerült értékesítenünk. Ezután a védelmek csatája következett két negyeden keresztül. A negyedik negyedben Baranyai Bencének sikerült a második TD-t bevinni (12:0). Az extra ismét kimaradt. Majd Horvát Balázs egy mezőnygóllal beállította a végeredményt.

A védelem ismét remekelt, az ellenfélnek nem sikerült eljutni a red zone-ig. A támadó sor játéka rengeteget javult az előző meccsekhez képest. Többet küzdöttünk a pályán mint eddig.

Hétfőn kiderül ki ellen játszunk július 2-án Szombathelyen, ahol a döntőbe jutás a tét. Lehetséges ellenfeleink: Rebels OldBoys, Szekszárd Bad Bones, Debrecen Gladiators 2.

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”Szombathely Crushers vs. Budapest Titans”]